Rodinné konstelace

Rodinným konstelacím se věnuji přes deset let. Prošla jsem detailním výcvikem u Bhagata (od roku 2004, průběžně se zdokonaluji dodnes) a pravidelně pořádám víkendové pobyty, kde s touto metodou pracujeme, věnujeme se i meditacím (podle Osha) a cvičení (jóga, taichi).
Více v odkazu "AKCE".

 

Rodinné konstelace odhalují skryté tendence a energie rodinného systému na jeho členy. Zápletky a vlivy si pak neseme s sebou do života, a aniž to tušíme náš život mohou zásadně ovlivnit v mnoha oblastech. Způsob, jakým přistupujeme k partnerům, k dětem, k penězům, k práci a hlavně sami k sobě, může být výrazně formován energií, kterou si neseme z rodinného systému a nevědomě ji žijeme. Rodinné konstelace nám pomohou tyto tendence odhalit a vstoupit do života jinak - plněji, svobodněji. Do našeho života opět může vstoupit láska a radost, kreativita, hojnost...Konstelace můžeme stavět i na témata související s prací, zdravím, traumaty nebo penězi.

 

Bhagat J. Zeilhofer o rodinných konstelacích:

"Práce s konstelacemi se zabývá našimi kořeny, naším přístupem k těmto kořenům a k životu vůbec. Ovlivňují všechny oblasti života - vztah k našim dětem, partnerské vztahy, naši práci, zdraví. Každý z nás pochází z určitého rodinného systému, který má svůj přirozený řád, řád lásky. Ten není možné spatřit, ovlivňuje však všechny členy rodinného systému. V práci rodinných konstelací jsou tyto skryté síly, jež sahají až do třetí či čtvrté generace, vyneseny na povrch a uvolněny. Takový proces nám pomáhá přejít od slepé nevědomé lásky k lásce vědomé. S tím také přestáváme nevědomě opakovat osudy svých předků a dostáváme svobodu žít svůj vlastní život."

 

Kontakt

Mgr. Ludmila Freiwaldová

tel.: +420 737 279 741
email: lidafr@seznam.cz

IČO: 46475141
Živnostenský list vydal Městský úřad Jičín

Pracovní doba: dle objednávek

Pracoviště:

Vlastní poradna

Saratovská 37, PRAHA 10