Poradenství

Velmi často se naše traumata z minulosti, negativní vzorce chování, nevyřešené vztahy a stres obecně promítají do stavu fyzického zdraví.

Je proto velmi účinné tyto příčiny odhalit, aby potom samotná práce s tělem přinesla opravdu dlouhodobé změny a mohla směřovat k uzdravení se.

Při individuálních sezeních kombinuji své nabyté poznatky z různých oblastí a propojuji metody tak, aby byly danému člověku v jeho životní situaci co nejvíce k užitku.

Mezi tyto metody patří: NLP, rodinné konstelace, OneBrain, práce s životosprávou (stravování, detoxikace organismu, byliny - Diochi, Duhové elixíry) a další.

Samotná Kraniosakrální terapie lze velmi dobře kromě nastartování samoléčebnho procesu v těle pro nemocné, vyčerpané lidi a lidi s poúrazovými/pooperačními stavy, využít také pro těhotné (optimalizace těla a příprava na porod), pro novorozence (ošetření hlavičky po porodu) a při vyprovázení umírajících (může usnadnit tuto dobu, protože kraniosakrální rytmus je ten, který z našeho těla v okamžiku smrti odchází jako úplně poslední).

 

Kontakt

Mgr. Ludmila Freiwaldová

tel.: +420 737 279 741
email: lidafr@seznam.cz

IČO: 46475141
Živnostenský list vydal Městský úřad Jičín

Pracovní doba: dle objednávek

Pracoviště:

Vlastní poradna

Saratovská 37, PRAHA 10